BADANIE SŁUCHU USTROŃ

Postępujący niedosłuch to poważne zaburzenie, które wpływa na komfort życia i poczucie własnej wartości oraz powoduje problemy w kontaktach społecznych. Przyłapałeś się na tym, że musiałeś pogłośnić telewizor? Często masz problem ze zrozumieniem tego, co mówi Twój rozmówca? To pierwsze objawy utraty słuchu, na które skarżą się nasi pacjenci. Wszystkie tego typu symptomy powinny niezwłocznie zmotywować nas do jak najszybszego zgłoszenia się na badanie słuchu.

Badaj słuch regularnie!
Nie odkładaj tego na później, umów się na wizytę. Jesteśmy w Bielsku-Białej niedaleko Skoczowa.

APARATY SŁUCHOWE 

Adres

ul. Ciężarowa 54, Skoczów

Wtorek – Czwartek: 10:00-16:00

Spis treści

Profesjonalna kontrola słuchu

W Centrum Protetyki Słuchu każda kontrola słuchu rozpoczyna się od konsultacji medycznej. Następnie wykonywane jest wstępne badanie uszu, które pozwala sprawdzić, czy przewody słuchowe są drożne i czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia właściwego badania, jakim jest audiometria tonalna.

Audiometria tonalna to badanie, które przeprowadza się w profesjonalnej kabinie ciszy przy użyciu słuchawek audiometrycznych. W trakcie takiego badania do ucha pacjenta podawane są dźwięki o różnej częstotliwości, a jego zadaniem jest sygnalizowanie ich rozpoznania. Po skończonym badaniu i postawieniu diagnozy protetyk przedstawia wyniki badań, a następnie wskazuje, jakie kroki należy podjąć. Kiedy wynik jest nieprawidłowy, konieczne może okazać się zastosowanie aparatów słuchowych. Aparat słuchowy pozwoli Ci cieszyć się poprawnym słyszeniem oraz pozwoli na lepsze rozumienie mowy. Osoby chcące skorzystać z dofinansowania na aparaty słuchowe, w pierwszej kolejności muszą zgłosić się po skierowanie do lekarza laryngologa.

W Centrum Protetyki Słuchu otrzymasz profesjonalną pomoc w wyborze idealnego rozwiązania dla Twojego stopnia niedosłuchu oraz trybu życia.

Aparaty Słuchowe Ustroń aparatów słuchowych audiometry

Aparaty Słuchowe Ustroń duży wybór aparatów słuchowych audiometry

Darmowe badania słuchu w Centrum Protetyki Słuchu

Regularne badanie słuchu pomaga Ci zapobiec niedosłuchowi i gwarantuje ochronę słuchu, co z kolei zapewnia prawidłowe słyszenie przez długi czas. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem pomagamy rozwiązywać problemy ze słuchem. Centrum Protetyki Słuchu to zespół protetyków słuchu, który współpracuje z lekarzami laryngologami. Zapewniamy profilaktyczne, a zarazem bezpłatne kontrole słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne.

Masz pytania? Chcesz skontrolować swój słuch? Umów się na wizytę!

Specjalistyczne badanie słuchu - kto powinien robić je regularnie

Aby móc odpowiednio wcześnie wykryć nieprawidłowości związane z prawidłowym słyszeniem, zaleca się wykonywać profilaktyczne badania słuchu, które są idealnym środkiem zapobiegawczym postępującego niedosłuchu. Ryzyko stopniowego lub nagłego pogorszenia się słuchu dotyczy przede wszystkim:
  • osób po 50. roku życia, osób pracujących w głośnych miejscach,
  • osób narażonych na szybkie zmiany ciśnienia,
  • osób zażywających leki ototoksyczne,
  • osób cierpiących na przewlekłe zapalenie uszu,
  • osób ze stwierdzonym niedosłuchem.
Aparaty Słuchowe Ustroń duży wybór aparatów słuchowych aparaty słuchowe

Masz pytania dotyczące aparatów słuchowych? Napisz do nas!

    5/5 - (27 głosów)