BADANIE SŁUCHU CZECHOWICE-DZIEDZICE

ogłębiający się niedosłuch to groźne zaburzenie, które wpływa na komfort życia i poczucie własnej wartości oraz powoduje problemy w kontaktach społecznych. Zdarza Ci się pogłaśniać telewizor? Coraz częściej masz trudności ze zrozumieniem tego, co mówi Twój rozmówca? To pierwsze objawy utraty słuchu, na które zwracają uwagę nasi pacjenci. Każde tego typu symptomy powinny niezwłocznie zmotywować nas do szybkiego zgłoszenia się na badanie słuchu.

Regularne badania słuchu to podstawa! Nie zwlekaj, umów się na wizytę!

Adres

ul. Krótka 4,
Gabinet nr 13. Przychodnia FALMED (za kinem ŚWIT)

Poniedziałek, Wtorek, Piątek: 8:00-16:00

Tel. +48 536 000 347

Spis treści

Profesjonalna kontrola słuchu

W Centrum Protetyki Słuchu w Czechowicach-Dziedzicach każda kontrola słuchu rozpoczyna się od wywiadu medycznego z pacjentem. Następnie wykonywane jest wstępne badanie uszu, które pozwala określić czy przewody słuchowe są drożne i czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia właściwego badania, jakim jest audiometria tonalna.

Audiometria tonalna to badanie, które przeprowadzane jest w profesjonalnej kabinie ciszy z użyciem specjalnych słuchawek. Podczas takiego badania do ucha pacjenta dochodzą dźwięki o różnej częstotliwości, a jego zadaniem jest sygnalizowanie ich rozpoznania. Po skończonym badaniu i postawieniu diagnozy, protetyk przedstawia wyniki badań, a następnie wskazuje, jakie kroki powinno się podjąć. Kiedy wynik jest nieprawidłowy, niezbędne może okazać się zakupienie aparatów słuchowych. Aparat słuchowy pozwoli Ci cieszyć się poprawnym słyszeniem oraz umożliwi lepsze rozumienie mowy. Osoby, które chcą skorzystać z dofinansowania na aparaty słuchowe, w pierwszej kolejności muszą zgłosić się po skierowanie do lekarza laryngologa. W Centrum Protetyki Słuchu w Czechowicach-Dziedzicach otrzymasz profesjonalną pomoc w doborze idealnego rozwiązania dla Twojego stopnia niedosłuchu oraz stylu życia.

aparaty słuchowe aparaty słuchowe czechowice dziedzice słuchowe aparaty

słuchowe aparaty słuchowe czechowice dziedzice słuchowe czechowice dziedzice

Bezpłatne badania słuchu w Centrum Protetyki słuchu Czechowicach-Dziedzicach

Regularne badanie słuchu pomoże Ci zapobiec niedosłuchowi i zagwarantuje ochronę słuchu, która zapewni Ci prawidłowe słyszenie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem pomagamy rozwiązywać problemy ze słuchem. Centrum Protetyki słuchu w Czechowicach-Dziedzicach to zespół protetyków słuchu, którzy współpracują z lekarzami laryngologami. Zapewniamy profilaktyczne, a zarazem bezpłatne kontrole słuchu oraz darmowe badania audio protetyczne.
Masz pytania? Chcesz zbadać swój słuch? Umów się na wizytę!

Specjalistyczne badania słuchu – kto powinien robić je regularnie

Aby móc w odpowiednią porę wykryć problemy związane ze słuchem, należy wykonywać profilaktyczne badania słuchu, które są doskonałym środkiem zapobiegawczym postępującego niedosłuchu. Ryzyko stopniowego lub nagłego pogorszenia się słuchu dotyczy przede wszystkim:

  • osób powyżej 50. roku życia,
  • osób zatrudnionych w hałaśliwych miejscach,
  • osób narażonych na duże i szybkie różnicy ciśnienia,
  • osób przyjmujących leki ototoksyczne,
  • osób cierpiących na przewlekłe zapalenie uszu,
  • osób ze zdiagnozowanym niedosłuchem.

Jesteś zdecydowany, żeby kupić dobry aparat słuchowy w Czechowicach-Dziedzicach? Skontaktuj się z nami!

słuchowe aparaty słuchowe czechowice aparaty słuchowe czechowice

    5/5 - (47 głosów)