BADANIE SŁUCHU BIELSKO-BIAŁA

Postępujący niedosłuch to poważne zaburzenie, które wpływa na komfort życia i poczucie własnej wartości oraz przyczynia się do problemów w kontaktach społecznych. Zdarza Ci się pogłaśniać telewizor? Coraz częściej masz trudności ze zrozumieniem tego, co ktoś do Ciebie mówi? To pierwsze objawy utraty słuchu, na które skarżą się nasi pacjenci. Każde tego typu objawy powinny niezwłocznie zmotywować nas do jak najszybszego zgłoszenia się na badanie słuchu.

Badaj słuch regularnie! Nie zwlekaj, umów się na wizytę!

Adres

ul.Krasińskiego 30,
Gabinet nr 9. Przychodnia WELUX

Poniedziałek- Piątek : 8:00-16:00

Adres

ul. Komorowicka 23

Poniedziałek- Piątek : 8:00-16:00

Spis treści

Profesjonalna kontrola słuchu

W Centrum Protetyki Słuchu w Bielsku-Białej każda kontrola słuchu rozpoczyna się od wywiadu medycznego z każdym z pacjentów. Następnie wykonywane jest wstępne badanie uszu, które pozwala sprawdzić czy przewody słuchowe są drożne i czy nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia właściwego badania, jakim jest audiometria tonalna.

Audiometria tonalna to badanie, które wykonywane jest w profesjonalnej kabinie ciszy z użyciem słuchawek audiometrycznych. Podczas takiego badania do ucha pacjenta docierają dźwięki o różnej częstotliwości, a jego zadaniem jest sygnalizowanie ich rozpoznania. Po przeprowadzonych badaniach słuchu i postawieniu diagnozy protetyk słuchu przedstawia wyniki badań, a następnie wskazuje, jakie kroki należy podjąć. Kiedy wynik jest nieprawidłowy, niezbędne może okazać się zastosowanie aparatów słuchowych. Aparat słuchowy pozwoli Ci cieszyć się poprawnym słyszeniem oraz pozwoli na lepsze rozumienie mowy. Osoby, które chcą skorzystać z dofinansowania na aparaty słuchowe muszą najpierw udać się po skierowanie do lekarza laryngologa.

W Centrum Protetyki Słuchu otrzymasz fachową pomoc w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojego stopnia niedosłuchu oraz trybu życia.

aparaty słuchowe 43-300 Bielsko-Biała

Sakkadometria

Bezpłatne badania słuchu w Centrum Protetyki słuchu w Bielsku-Białej

Regularne badanie uszu w Bielsku-Białej w Centrum Protetyki Słuchu pozwoli Ci zapobiec niedosłuchowi i zapewni ochronę słuchu, co zagwarantuje Ci komfort słyszenia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem nasi protetycy słuchu pomagają rozwiązywać problemy ze słuchem. Centrum Protetyki słuchu w Bielsku-Białej to zespół protetyków słuchu, który współpracuje z lekarzami laryngologami. Zapewniamy profilaktyczne, a zarazem bezpłatne badanie słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne.

Masz pytania? Chcesz skontrolować swój słuch? Umów się na wizytę

Specjalistyczne badania słuchu – kto powinien badać słuch regularne

Aby móc w porę wykryć nieprawidłowości należy wykonywać regularne badania słuchu i testy przetwarzania słuchowego, które są idealnym środkiem zapobiegawczym postępującego niedosłuchu. Ryzyko stopniowego lub nagłego pogarszania się słuchu dotyczy przede wszystkim:

  • osób po 50. roku życia,
  • osób pracujących w hałaśliwych miejscach,
  • osób narażonych na szybkie zmiany ciśnienia,
  • osób zażywających leki ototoksyczne,
  • osób cierpiących na przewlekłe zapalenie uszu,
  • osób ze zdiagnozowanym niedosłuchem.

Jesteś zdecydowany, żeby kupić aparat słuchowy w Bielsku-Białej? Skontaktuj się z nami!

Bielsko-Biała wieloletniemu doświadczeniu

    4.9/5 - (51 głosów)