APARATY SŁUCHOWE MAKÓW PODHALAŃSKI

Przyłapałeś się na tym, że coraz bardziej pogłaśniasz telewizor? Coraz częściej musisz poprosić o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie powiedział? Zdarzyło Ci się, że nie słyszałeś dzwoniącego telefonu? To pierwsze objawy utraty słuchu. Zarówno laryngolodzy, jak i protetycy słuchu zalecają, aby jak najwcześniej rozpocząć użytkowanie aparatów słuchowych. Stosowanie aparatów we wczesnym etapie rozwoju niedosłuchu pozwoli uniknąć trudności komunikacyjnych czy innych ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu oraz zapewni komfort słyszenia na najwyższym poziomie.

Nie ignoruj pierwszych oznak niedosłuchu. Umów się na bezpłatne badanie słuchu w Makowie Podhalańskim. Czekamy na Ciebie!

Adres

ul. Kościuszki 1,
Gabinet nr 211. – Miejska Przychodnia Zdrowia

Poniedziałek- Piątek : 8:00-16:00

Tel. +48 536 999 347

Spis treści

Czy potrzebuję receptę?

Receptę stanowi wniosek o dofinansowanie aparatu słuchowego, który wystawiany jest przez lekarza laryngologa. Każdy ubezpieczony może skorzystać z dofinansowania w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wnioski NFZ upoważniają do refundacji w wysokości 1500 zł dwóch aparatów (po 700 zł na aparaty i po 50zł na wkładki uszne). Aby otrzymać zwrot kosztów, ubytek słuchu musi wynosić powyżej 40dB. Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności ma możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania z PCPR (mieszkańcy spoza Bielska-Białej) łącznie 1000 zł do dwóch aparatów.
Cena aparatów słuchowych waha się od 1500 do 9500 złotych.

sprzedaż aparatów słuchowych

bezpłatnie znajdziemy fachowców zajmujących się aparatami słuchowymi

Korzyści stosowania aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe zapewnią Ci dobry słuch oraz prawidłowe rozumienie mowy. Poprawia się również wybiórczość słuchu, co sprawi, że lepiej zrozumiesz osobę, z którą rozmawiasz nawet w hałaśliwych sytuacjach. Z łatwością też będziesz mógł wskazać, skąd dobiegają do Ciebie odgłosy i w jakiej odległości od Ciebie się znajdują. Aparaty słuchowe zagwarantują Ci również lepszą jakość dźwięku i większy komfort słyszenia. Zaleca się, żeby aparat słuchowy był zastosowany zarówno w jednym, jak i drugim uchu. Badania pokazują, że użytkowanie tylko jednego aparatu słuchowego powoduje postępowanie niedosłuchu w uchu, w którym nie jest stosowany aparat. Umów się na bezpłatne badanie słuchu już dziś!

Centrum Protetyki Słuchu w Makowie Podhalańskim

Aparaty słuchowe w Centrum Protetyki Słuchu zapewnią Ci naturalny dźwięk, lepsze rozumienie mowy oraz poprawną orientację w przestrzeni. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy osobom niedosłyszącym. Jesteśmy zespołem protetyków słuchu i od lat współpracujemy z doświadczonymi laryngologami. W naszym Centrum Protetyki Słuchu w Makowie Podhalańskim gwarantujemy profilaktyczne darmowe badania słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne. Możesz również skorzystać z darmowej wizyty domowej. Opcja ta jest skierowana przede wszystkim do pacjentów, którzy mają trudności z poruszaniem się lub dojazdem. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów pomagamy w dopasowaniu aparatów słuchowych tak, aby każdy mógł osiągnąć największe korzyści ze stosowania odpowiedniego urządzenia. Nasi pacjenci mają również możliwość wypożyczenia aparatu słuchowego w celu sprawdzenia go w prywatnym otoczeniu. Oprócz tego Centrum Protetyki w mieście Maków Podhalański zapewnia swoim klientom 3-letni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
bezpłatnie znajdziemy fachowców w maków podhalański

    5/5 - (37 głosów)