APARATY SŁUCHOWE USTROŃ

Coraz częściej musisz podgłaśniać telewizor? Zdarza Ci się, że prosisz o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie powiedział? A może już kilka razy nie słyszałeś dzwoniącego telefonu? To mogą być pierwsze objawy utraty słuchu. Specjaliści zalecają, by jak najwcześniej rozpocząć użytkowanie aparatów słuchowych. Zastosowanie aparatów w początkowej fazie rozwoju niedosłuchu pozwoli uniknąć problemów komunikacyjnych czy innych ograniczeń w życiu codziennym oraz zagwarantuje prawidłowe słyszenie na najwyższym poziomie.

Nie ignoruj pierwszych oznak utraty słuchu. Skorzystaj z bezpłatnego badania słuchu!
Znajdziesz nas w Skoczowie, niedaleko Ustronia.

APARATY SŁUCHOWE 

Adres

ul. Ciężarowa 54, Skoczów

Wtorek – Czwartek: 10:00-16:00

Spis treści

Czy na aparaty słuchowe potrzebuję receptę?

Recepta to inaczej wniosek o dofinansowanie aparatów słuchowych. Wystawiana jest przez lekarza laryngologa. Każda ubezpieczona osoba może skorzystać z dofinansowania w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wnioski NFZ upoważniają do zwrotu kosztów w wysokości 1500 zł za dwa aparaty słuchowe (po 700 zł na aparaty słuchowe i po 50zł na wkładki uszne). Aby otrzymać dofinansowanie, ubytek słuchu musi być powyżej 40dB. Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności może uzyskać dodatkowe dofinansowanie z PCPR do dwóch aparatów słuchowych na łączną kwotę 1000 zł. Cena za aparaty słuchowe waha się od 1500 do 9500 złotych.

Aparaty Słuchowe Ustroń aparatów słuchowych audiometry

Aparaty Słuchowe Ustroń duży wybór aparatów słuchowych audiometry

Korzyści ze stosowania aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe zapewnią Ci prawidłowy słuch oraz lepsze rozumienie mowy. Polepszą również wybiórczość słuchu, co sprawi, że lepiej zrozumiesz osobę, z którą rozmawiasz (nawet jeśli rozmowa ta będzie odbywać się w hałaśliwych warunkach). Z łatwością także będziesz mógł wskazać kierunek, z którego dobiegają do Ciebie odgłosy i jak daleko od Ciebie się znajdują. Aparaty słuchowe zagwarantują Ci lepszą jakość dźwięku i większy komfort słyszenia. Zaleca się, żeby aparaty słuchowe stosowane były zarówno w jednym, jak i drugim uchu. Przeprowadzone badania pokazują, że używanie tylko jednego aparatu słuchowego powoduje pogłębianie niedosłuchu w uchu pozbawionym aparatu. 

Zapewnij sobie komfort słyszenia na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu aparatów słuchowych! Osoby zainteresowane aparatami słuchowymi mogą liczyć na naszą pomoc.

Aparaty słuchowe w Ustroniu

Aparaty słuchowe zapewnią Ci naturalny dźwięk, lepsze rozumienie mowy oraz doskonałą orientację przestrzenną. Od 13 lat skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy osób niedosłyszących. Jesteśmy zespołem protetyków słuchu i od lat współpracujemy z doświadczonymi laryngologami. W naszym Centrum Protetyki Słuchu zapewniamy kontrolne bezpłatne badanie słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wizyty w swoim domu. Możliwość ta jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które mają trudności z poruszaniem się lub dojazdem. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów pomagamy w dopasowaniu aparatów słuchowych tak, aby każdy mógł osiągnąć największe korzyści z użytkowania odpowiedniego aparatu. Pomaga nam w tym odpowiedni sprzęt medyczny. Nasi pacjenci mają również możliwość wypożyczenia aparatów słuchowych w celu przetestowania ich w prywatnym otoczeniu. Oprócz tego Centrum Protetyki Słuchu zapewnia swoim klientom 3-letni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Znajdziesz u profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór aparatów słuchowych. 

Aparaty Słuchowe Ustroń duży wybór aparatów słuchowych aparaty słuchowe

Masz pytania dotyczące aparatów słuchowych? Napisz do nas!

    5/5 - (27 głosów)