BADANIE SŁUCHU MAKÓW PODHALAŃSKI

Pogłębiający się niedosłuch to poważne zaburzenie, które ma wpływ na komfort życia i poczucie własnej wartości oraz powoduje problemy w kontaktach społecznych. Zdarza Ci się pogłaśniać telewizor? Często masz problem ze zrozumieniem tego, co ktoś do Ciebie mówi? To pierwsze objawy niedosłuchu, na które zwracają uwagę nasi pacjenci. Wszystkie tego typu objawy powinny niezwłocznie zmotywować nas do jak najszybszego udania się na badanie słuchu.

Regularne badania słuchu to podstawa! Nie zwlekaj, umów się na wizytę!

Adres

ul. Kościuszki 1,
Gabinet nr 211. – Miejska Przychodnia Zdrowia

Poniedziałek- Piątek : 8:00-16:00

Tel. +48 536 999 347

Spis treści

Profesjonalna kontrola słuchu

W Centrum Protetyki Słuchu w Makowie Podhalańskim każda kontrola słuchu rozpoczyna się od wywiadu medycznego z pacjentem. Następnie wykonywane jest wstępne badanie uszu, które pozwala określić czy przewody słuchowe są drożne i czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia właściwego badania, które nosi nazwę audiometria tonalna. Audiometria tonalna to badanie, które przeprowadza się w profesjonalnej kabinie ciszy przy użyciu słuchawek audiometrycznych. Podczas takiego badania do ucha podawane są dźwięki o różnej częstotliwości. Zadaniem pacjenta jest informowanie o ich rozpoznaniu. Po skończonym badaniu i postawieniu diagnozy, protetyk przedstawia wyniki badań, a następnie wskazuje, jakie kroki należy podjąć. Kiedy wynik jest nieprawidłowy, konieczne może okazać się zastosowanie aparatów słuchowych. Aparat słuchowy zapewni Ci prawidłowe słyszenie oraz pozwoli na lepsze rozumienie mowy. Osoby, które chcą skorzystać z dofinansowania na aparaty słuchowe, muszą najpierw udać się po skierowanie do lekarza laryngologa. W Centrum Protetyki Słuchu w Makowie Podhalańskim otrzymasz fachową pomoc w doborze idealnego rozwiązania dla Twojego stopnia niedosłuchu oraz stylu życia.
sprzedaż aparatów słuchowych

bezpłatnie znajdziemy fachowców zajmujących się aparatami słuchowymi

Bezpłatne badania słuchu w Centrum Protetyki słuchu Makowie Podhalańskim

Profilaktyczne badanie uszu w Centrum Protetyki Słuchu w Makowie Podhalańskim pozwoli Ci zapobiec utracie słuchu i zapewni ochronę, która zagwarantuje Ci komfort słyszenia. Dzięki naszemu 13-letniemu doświadczeniu skutecznie pomagamy rozwiązywać kłopoty ze słuchem. Centrum Protetyki słuchu w Makowie Podhalańskim to zespół protetyków słuchu, którzy współpracują z lekarzami laryngologami. Zapewniamy profilaktyczne, a zarazem bezpłatne badanie słuchu oraz darmowe badanie audio protetyczne.
Masz jakieś pytania? Chcesz zbadać swój słuch? Umów się na wizytę!

Specjalistyczne badania słuchu – kto powinien robić je regularnie

Aby móc w odpowiednią porę wykryć nieprawidłowości związane ze słuchem, należy wykonywać regularne badania, które są idealnym środkiem zapobiegawczym rozwijającego się niedosłuchu. Ryzyko stopniowego lub nagłego pogorszenia słuchu dotyczy przede wszystkim:

  • osób po 50. roku życia,
  • osób pracujących w hałaśliwych miejscach,
  • osób narażonych na szybkie zmiany ciśnienia,
  • osób przyjmujących leki ototoksyczne,
  • osób chorujących na przewlekłe zapalenie uszu,
  • osób ze zdiagnozowanym niedosłuchem.

Zdecydowałeś, że kupisz aparat słuchowy w Makowie Podhalańskim? Skontaktuj się z nami!

 
bezpłatnie znajdziemy fachowców w maków podhalański

    5/5 - (45 głosów)