APARATY SŁUCHOWE CIESZYN

Przyłapałeś się na tym, że coraz częściej podgłaśniasz telewizor? Coraz częściej też prosisz o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie powiedział? A może zdarzyło Ci się nie słyszeć dzwoniącego telefonu? To mogą być pierwsze objawy utraty słuchu. Zarówno laryngolodzy, jak i protetycy słuchu zalecają, aby jak najwcześniej rozpocząć użytkowanie aparatów słuchowych. Zastosowanie aparatów we wczesnym etapie rozwoju niedosłuchu pozwoli uniknąć problemów komunikacyjnych czy innych ograniczeń w życiu codziennym oraz zapewni komfort słyszenia na najwyższym poziomie. 

Nie ignoruj pierwszych objawów niedosłuchu. Zadbaj o dobry słuch i przyjdź na bezpłatne badanie słuchu! Znajdziesz nas w Skoczowie, niedaleko Cieszyna.

Adres

ul. Ciężarowa 54, Skoczów

Wtorek – Czwartek: 10:00-16:00

Spis treści

Czy recepta jest obowiązkowa?

Recepta to inaczej wniosek o dofinansowanie aparatu słuchowego, wystawia ją lekarz laryngolog. Każda ubezpieczona osoba ma możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wnioski NFZ upoważniają do zwrotu kosztów w wysokości 1500 zł za dwa słuchowe aparaty (po 700 zł na aparaty i po 50zł na wkładki uszne). Dofinansowanie dotyczy każdego ubytku słuchu powyżej 40dB. Osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności ma możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania z PCPR do dwóch aparatów słuchowych na łączną kwotę 1000 zł. Cena aparatów zaczyna się od 1500 złotych, a kończy na 9500 złotych.

bezpłatne badania słuchu pod dobór aparatów słuchowych u protetyków słuchu

aparaty słuchowe odpowiednie dla każdego ubytku słuchu

Korzyści z użytkowania aparatów słuchowych

Odpowiednie i nowoczesne aparaty słuchowe zapewnią Ci prawidłowy słuch oraz lepsze rozumienie mowy. Poprawią także wybiórczość słuchu, dzięki czemu będziesz mógł lepiej słyszeć osobę, z którą rozmawiasz nawet w hałaśliwych warunkach. Bez problemu będziesz też w stanie wskazać kierunek, z którego dochodzą do Ciebie dźwięki i jak daleko od Ciebie się znajdują. Aparaty słuchowe są odpowiednie dla każdego ubytku, gwarantując Ci również lepszą jakość dźwięku i większy komfort słyszenia. Zaleca się, żeby aparat słuchowy stosować zarówno w jednym, jak i drugim uchu. Badania pokazują, że używanie tylko jednego aparatu słuchowego powoduje postępowanie niedosłuchu w uchu pozbawionym aparatu.

W trosce do dobro każdego Pacjenta zapewniamy konsultacje protetyczne, bezpłatne badanie słuchu oraz aparaty słuchowe odpowiednie dla każdego pacjenta. Umów się już dziś!

Aparaty słuchowe w Cieszynie

Aparaty słuchowe w Centrum Protetyki Słuchu w Cieszynie zapewnią Ci naturalny dźwięk, lepsze rozumienie mowy oraz poprawną orientację w przestrzeni. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalne konsultacje protetyczne i skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy osobom niedosłyszącym. Jesteśmy zespołem protetyków słuchu i od lat współpracujemy z lekarzami laryngologami. W Centrum Protetyki Słuchu nasi protetycy słuchu wykonują profilaktyczne i bezpłatne badania słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne, podczas których jesteśmy odpowiedzialni za dobór aparatów słuchowych. Możesz także skorzystać z bezpłatnej wizyty domowej. Możliwość ta jest przeznaczona przede wszystkim dla pacjentów, którzy mają problemy z poruszaniem się lub dojazdem. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów pomagamy w doborze aparatów słuchowych, aby każdy mógł osiągnąć największe korzyści ze stosowania odpowiedniego aparatu. Nasi pacjenci mają również możliwość wypożyczenia aparatu słuchowego w celu przetestowania go w prywatnym otoczeniu. Oprócz tego Centrum Protetyki Słuchu zapewnia swoim pacjentom 3-letni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zadbaj o dobry słuch i już dziś skorzystaj z bezpłatnego badania słuchu!

Napisz do nas!

    5/5 - (27 głosów)