BADANIE SŁUCHU BESTWINA

Rozwijający się niedosłuch to poważne zaburzenie, które ma wpływ na komfort życia i poczucie własnej wartości oraz powoduje problemy w kontaktach społecznych. Przyłapałeś się na tym, że musiałeś pogłośnić telewizor? Często masz trudności ze zrozumieniem tego, co ktoś do Ciebie mówi? To pierwsze objawy niedosłuchu, na które skarżą się nasi pacjenci. Każde tego typu objawy powinny niezwłocznie zmotywować nas do jak najszybszego udania się na badanie słuchu.
Regularne badania słuchu to podstawa! Nie zwlekaj, umów się na wizytę!

Adres

ul. Krótka 4,
Gabinet nr 13. Przychodnia FALMED (za kinem ŚWIT)

Poniedziałek, Wtorek, Piątek: 8:00-16:00

Tel. +48 536 000 347

Spis treści

Profesjonalna kontrola słuchu

W Centrum Protetyki Słuchu parę kilometrów od Bestwiny każde badanie słuchu zaczyna się od konsultacji medycznej z każdym z pacjentów. Następnie wykonuje się jest wstępne badanie uszu, które pozwala sprawdzić czy przewody słuchowe funkcjonują prawidłowo i czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia właściwego badania, które nosi nazwę audiometria tonalna.
Audiometria tonalna to badanie, które przeprowadzane jest w profesjonalnej kabinie ciszy przy użyciu słuchawek audiometrycznych. W trakcie takiego badania do ucha pacjenta dochodzą są dźwięki o różnej częstotliwości, a jego zadaniem jest informowanie o ich rozpoznaniu. Po skończonym badaniu i postawieniu diagnozy protetyk prezentuje wyniki badań, a następnie wskazuje, jakie kroki należy podjąć. Kiedy wynik jest nieprawidłowy, niezbędne może okazać się zakupienie aparatów słuchowych. Aparat słuchowy zapewni Ci prawidłowe słyszenie oraz umożliwi lepsze rozumienie mowy. Osoby , które chcą skorzystać z dofinansowania aparatów słuchowych, w pierwszej kolejności muszą udać się po skierowanie do lekarza laryngologa.
W Centrum Protetyki Słuchu w mieście zapewniamy fachową pomoc w wyborze idealnego rozwiązania dla Twojego stopnia niedosłuchu oraz stylu życia.

Badanie słuchu w Bestwinie

Badanie słuchu Centrum Protetyki

Bezpłatne badania słuchu w Centrum Protetyki słuchu blisko Bestwiny

Regularne badanie uszu w Centrum Protetyki Słuchu niedaleko Bestwiny pomoże Ci zapobiec niedosłuchowi i zagwarantuje ochronę słuchu, co zapewni Ci komfort słyszenia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy ze słuchem. Centrum Protetyki słuchu w mieście to zespół protetyków słuchu, którzy współpracują z lekarzami laryngologami. Zapewniamy profilaktyczne, a zarazem bezpłatne kontrole słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne.
Masz pytania? Chcesz zbadać swój słuch? Umów się na wizytę!

Specjalistyczne badanie słuchu - kto powinien badać słuch regularnie

Aby móc w porę wykryć problemy związane z prawidłowym słyszeniem zaleca się wykonywać profilaktyczne badania słuchu, które są doskonałym środkiem zapobiegawczym postępującego niedosłuchu. Ryzyko stopniowego lub nagłego pogorszenia się słuchu dotyczy przede wszystkim:

  • osób powyżej 50. roku życia,
  • osób pracujących w hałaśliwych miejscach,
  • osób narażonych na szybkie zmiany ciśnienia,
  • osób zażywających leki ototoksyczne,
  • osób cierpiących na przewlekłe zapalenie uszu,
  • osób ze zdiagnozowanym niedosłuchem.
Bestwina centrum protetyki

Napisz do nas!

    5/5 - (27 głosów)