APARATY SŁUCHOWE GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ

Coraz częściej musisz pogłaśniać telewizor? Coraz częściej musisz poprosić o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie mówi? Zdarzyło Ci się , że nie słyszałeś dzwoniącego telefonu? To pierwsze objawy utraty słuchu. Specjaliści zalecają, by jak najwcześniej rozpocząć użytkowanie aparatów słuchowych. Użytkowanie aparatów we wczesnym etapie utraty słuchu pozwoli uniknąć trudności komunikacyjnych czy innych ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu oraz zagwarantuje komfort słyszenia na najwyższym poziomie.

Nie lekceważ pierwszych objawów utraty słuchu. Skorzystaj z darmowej konsultacji audiologicznej oraz wsparcia w wyborze aparatów słuchowych w naszym ośrodku protetyki słuchu! Zapraszamy do nas w Pszczynie, oddalonej o zaledwie 5 minut jazdy od Goczałkowic.

Adres

ul. Dworcowa 16, Pszczyna,
Poniedziałek – Piątek: 8:30-16:00

Spis treści

Czy muszę mieć receptę?

Receptę stanowi wniosek o dofinansowanie aparatu słuchowego, który wystawia lekarz laryngolog. Każda ubezpieczona osoba ma możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wnioski NFZ upoważniają do zwrotu kosztów w wysokości 1500 zł za dwa aparaty słuchowe (po 700 zł na aparaty i po 50zł na wkładki uszne). Aby otrzymać dofinansowanie, ubytek słuchu musi być powyżej 40dB. Osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności ma możliwość uzyskania dodatkowego dofinansowania z MOPSU w wysokości 945 zł tylko do 1 aparatu lub z PCPR łącznie 1000 zł do dwóch aparatów. Cena za aparaty słuchowe zaczyna się od 1500 złotych a kończy na 9500 złotych.

Badanie słuchu w Goczałkowicach
Badanie słuchu Centrum Protetyki

Jakie są korzyści z stosowania aparatów słuchowych?

Aparaty słuchowe zapewnią Ci prawidłowy słuch oraz lepsze rozumienie mowy. Odwiedź nasze Centrum Protetyki, które jest niedaleko Goczałkowic, bo w Pszczynie. Aparaty słuchowe zapewnią Ci prawidłowy słuch oraz lepsze rozumienie mowy. Polepsza się także wybiórczość słuchu, co oznacza, że lepiej zrozumiesz osobę, z którą przeprowadzasz rozmowę nawet w hałaśliwych sytuacjach. Bez problemu także będziesz w stanie wskazać skąd docierają do Ciebie dźwięki i w jakiej odległości od Ciebie się znajdują. Aparaty słuchowe zagwarantują Ci także lepszą jakość dźwięku i większy komfort słyszenia. Zaleca się, aby aparat słuchowy był stosowany zarówno w jednym, jak i drugim uchu. Przeprowadzone badania pokazują, że stosowanie tylko jednego aparatu słuchowego powoduje postępowanie niedosłuchu w uchu pozbawionym aparatu.

Aparaty słuchowe w Goczałkowicach?

Aparaty słuchowe w Centrum Protetyki Słuchu zapewnią Ci naturalny dźwięk, lepsze rozumienie mowy oraz poprawną orientację w przestrzeni. Od 13 lat skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy osób niedosłyszących. Stanowimy zespół protetyków słuchu i od lat współpracujemy z lekarzami laryngologami. W naszym Centrum Protetyki Słuchu w mieście wykonujemy kontrolne bezpłatne badania słuchu oraz darmowe konsultacje audio protetyczne. Możesz także skorzystać z darmowej wizyty domowej. Opcja ta jest skierowana przede wszystkim do pacjentów, którzy mają trudności z chodzeniem lub dojazdem. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów pomagamy w wyborze aparatów słuchowych tak, aby każdy mógł osiągnąć maksymalne korzyści ze stosowania odpowiedniego aparatu. 

Nasi pacjenci mają również możliwość wypożyczenia aparatu słuchowego w celu sprawdzenia ich we własnym otoczeniu. Oprócz tego Centrum Protetyki w mieście zapewnia swoim klientom 3-letni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Goczałkowice Zdrój centrum protetyki

Pamiętaj, aparat słuchowy to wyrób medyczny! Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą dodaną do zestawu. Jeżeli potrzebujesz pomocy zgłoś się do Nas!

Napisz do nas!

    5/5 - (28 głosów)