APARATY SŁUCHOWE BESTWINA

Zdarzyło Ci się przyłapać na tym, że coraz bardziej pogłaśniasz telewizor? Coraz częściej prosisz o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie powiedział? Zdarzyło Ci się nie słyszeć dzwoniącego telefonu? To mogą być pierwsze objawy utraty słuchu. Specjaliści zalecają, aby jak najwcześniej rozpocząć użytkowanie aparatów słuchowych. Korzystanie z aparatów we wczesnym etapie rozwoju niedosłuchu pozwoli uniknąć trudności komunikacyjnych czy innych ograniczeń w codziennym funkcjonowaniu oraz zagwarantuje komfort słyszenia na najwyższym poziomie.

Nie lekceważ pierwszych objawów niedosłuchu. Skorzystaj z możliwości darmowego badania słuchu w Bestwinie!

Adres:
Czechowice-Dziedzice, ul. Krótka 4,
Gabinet nr 13. Przychodnia FALMED (za kinem ŚWIT)

Poniedziałek, Wtorek, Piątek: 8:00-16:00

Tel. +48 536 000 347

Spis treści

Czy recepta jest obowiązkowa?

Recepta to inaczej wniosek o dofinansowanie aparatu słuchowego, który wystawia lekarz laryngolog. Każdy ubezpieczony ma możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Wnioski NFZ upoważniają do refundacji w wysokości 1500 zł dwóch aparatów słuchowych (po 700 zł na aparaty i po 50zł na wkładki uszne). Aby zyskać zwrot kosztów, ubytek słuchu musi przekraczać 40dB.

Badanie słuchu w Bestwinie

Badanie słuchu Centrum Protetyki

Korzyści użytkowania aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe zagwarantują Ci dobry słuch oraz prawidłowe rozumienie mowy. Polepsza się także wybiórczość słuchu, co oznacza, że lepiej zrozumiesz osobę, z którą rozmawiasz nawet w hałaśliwych warunkach. Bez problemu także będziesz potrafił wskazać skąd dobiegają do Ciebie dźwięki i w jakiej odległości od Ciebie się znajdują. Aparaty słuchowe zapewnią Ci także lepszą jakość dźwięku i większy komfort słyszenia. Specjaliści zalecają, aby aparat słuchowy był stosowany zarówno w jednym, jak i drugim uchu. Wyniki badań pokazują, że używanie tylko jednego aparatu słuchowego przyczynia się do pogłębiania niedosłuchu w uchu , w którym nie jest stosowany aparat.

Centrum Protetyki Słuchu niedaleko Bestwiny

Aparaty słuchowe w Centrum Protetyki Słuchu zapewnią Ci naturalny dźwięk, lepsze rozumienie mowy oraz doskonałą orientację przestrzenną. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie pomagamy rozwiązywać problemy osobom niedosłyszącym. Stanowimy zespół protetyków słuchu i od lat współpracujemy z doświadczonymi laryngologami. W naszym Centrum Protetyki Słuchu parę minut samochodem od Bestwiny wykonujemy profilaktyczne darmowe badanie słuchu oraz bezpłatne konsultacje audio protetyczne. Możesz również skorzystać z darmowej wizyty w swoim domu. Możliwość ta jest przeznaczona przede wszystkim do klientów, którzy mają trudności z chodzeniem lub dojazdem. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów pomagamy w dopasowaniu aparatów słuchowych tak, aby każdy mógł osiągnąć największe korzyści z użytkowania odpowiedniego aparatu.
Nasi pacjenci mają również możliwość wypożyczenia aparatu słuchowego w celu sprawdzenia ich we prywatnym otoczeniu. Oprócz tego Centrum Protetyki blisko Bestwiny zapewnia swoim klientom 3-letni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Bestwina centrum protetyki

    5/5 - (39 głosów)